Tímto blogem se snažím s nadsázkou vypořádat s různými situacemi, které při soužití s myslivcem nastaly.

Slepé střevo

9. října 2017 v 9:00 | Vaše zelená manželka
Víte, jak bolí zánět slepého střeva? Já ne. Zatím. Ale už jsem si s ním užila své, ne osobně. Tehdy můj zelený muž už pár dní chodil po bytě jako medvěd a tvářil se kysele.
Několikrát jsem se ho ptala: "Je ti dobře?"
"Hmm... je mě nějak divně!"
"A co tě bolí?" snažila jsem se dostat k jádru pudla.
"Já nevím, asi jsem se přejedl, nebo nastydl," kroutil se on.
"A chceš jet na to myslivecké setkání, nebo radši zůstaneme doma?" udeřila jsem s nadějí, že můj zelený muž bude mít dostatek sebereflexe a nakonec zůstaneme doma a uvařím mu čaj. To by ale nebyl myslivec se zeleným mozkem!
"Tam musíme! Aspoň na chvíli!" Rozhodl si to sám, dohadovat se s ním by nemělo cenu. A tak jsme se jeli za myslivci a jejich ženami trochu pobavit a družit se.
Chatka nebyla velká, ale vešli jsme se kolem stolu všichni. Aspoň v ním bylo teplo, což se o venkovním počasí říct nedalo. Před chatkou se na rožni otáčela zvěřina, na stole bylo pohoštění a víno bylo dobré. Celkem jsem se bavila s ostatními, každý má na takových sezeních aspoň jednu vtipnou historku do zásoby, a tak večer utíkal.
A co dělal ten můj? Celý večer obcházel venku, kolem rožně a kolem chatky a dělal, že mu nic není. Když jsme odjížděli, prozradil mi, že ho bolí břicho, když sedí.
Brzy ráno jsem se vzbudila, abych šla na záchod. Ten můj se na mě jen otočil a řekl: "Ještě se trochu prospi, v osm pojedeme na pohotovost, musíš řídit!"
Vstala jsem v sedm ráno, sbalila tašku s pyžamem, pantofle a nějaké hygienické potřeby, a snažila jsem se donutil svého chlapa, aby vstal a oblékl se.
"Miláčku," začal kňourat jako malé dítě, "já myslím, že už to povoluje. To bude dobrý, nikam nepojedem!"
"Děláš si srandu?" nedala jsem se splést. "Nejdřív se celý večer chováš jako idiot, pak mě brzo ráno vyděsíš k smrti a najedou je všechno OK? Oblíkej se! Jedem!"
Bylo to slepé střevo! Druhý den byl po operaci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Když jde váš muž do lesa na čekanou, vy...

mu vynadáte, že si vás nevšímá! 23.5% (4)
jste ráda, že nebude doma a otevřete si láhev vína! 35.3% (6)
jdete s ním! 41.2% (7)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama