Tímto blogem se snažím s nadsázkou vypořádat s různými situacemi, které při soužití s myslivcem nastaly.

Svatba

6. listopadu 2017 v 9:00 | Vaše zelená manželka
Ze svatby mám spoustu skvělých zážitků - jedli jsme skvělé jídlo, slavili jsme s rodinou a přáteli, vlastně to byla nejlepší svatba, jaké jsem se zúčastnila (to si o své svatbě myslí asi každá nevěsta). Neobešli jsme se bez myslivosti - jak jinak. Parta manželových kolegů ze sdružení nám přišla zatroubit a gratulovat. Jinak se celá akce obešla bez větších zelených incidentů.
Kromě prvního manželského dne jsem zažila i první vážný rozhovor na téma myslivost. A teprve zpětně si uvědomuji, že jsem ho skutečně MĚLA brát vážně!
Tančila jsem se strýcem svého novomanžela a ten mi najednou povídá: "Kdyby tě ten náš kluk moc zlobil, zavolej mi, já ho srovnám!"
"Díky," povídám s úsměvem naivní nevěsty, "to bude dobrý!"
"Myslím to vážně," a strýc se skutečně vážně tvářil, "on to s tím lesem občas pěkně přehání a neuvědomuje si hranice. Ale nesmí kvůli myslivosti zanedbávat ani tebe, ani v budoucnu vaše děti!"
S úsměvem jsem přitakala a snažila se tu absolutně novou informaci zapracovat do profilu svého novomanžela. Marně. Nikdy mě nezanedbával kvůli lesu. Proč by s tím měl začínat po svatbě?
Od svatby už uteklo pár let, už nejsem naivní nevěsta a co se týká mého manžela - na rozhovor se strýcem vzpomínám za dlouhých osamělých večerů častěji a častěji... Možná mu brzo zavolám!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaké maso máte nejradši?

Srnčí, jelení, dančí 48% (12)
Divočák 20% (5)
Bažant, divoká kachna 4% (1)
Zajíc 8% (2)
Jezevec 20% (5)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama