Tímto blogem se snažím s nadsázkou vypořádat s různými situacemi, které při soužití s myslivcem nastaly.

Myslivec na dovolené

10. prosince 2017 v 9:00 | Vaše zelená manželka
Jeli jsme s mužem na dovolenou k moři. V partě. To léto byly všude reklamy na hit sezóny - lazy bag. S přáteli jsme se rozhodli, že si každý z nás lazy bag pořídí a v moři si na nich zařádíme. A každý si koupí jinou barvu. Zkoumala jsem tedy, jakou barvu si vyberu já, a toho svého myslivce jsem se pro jistotu zeptala: "Chceš svůj vlastní lazy bag, nebo nám stačí jeden dohromady?"
"Ses zbláznila?" vyjel na mě pěkně nepříjemně. "Ty si to klidně kup, ale já to vůbec nepotřebuju. Taková blbost!"
Přešla mě chuť cokoliv objednávat, ale nakonec jsem zasedla k netu a vybírala barvu. Najednou se na obrazovce objevil lazy bag - maskáč listy. To jsem nemohla nechat jen tak!
Za dva dny jsem maskáčový lazy bag nafukavala na zahradě. Už jsem si v něm lebedila, když se můj myslivec vrátil z práce a se zájmem přišel za mnou na zahradu.
"To je ono? Ukaž, taky to chci vyzkoušet." A sunul se do lazy bagu. Hověl si v něm, zkoumal materiál a pochvaloval si maskáčové zbarvení. "Na pláži to bude dobrý, bude se v tom dobře spát."
Okamžitě jsem namítala: "To je můj lazy bag! Ty přece takovou blbost nepotřebuješ!"
Jak to dopadlo? První den dovolené jsem v lazy bagu řádila já. Další dny jsem se k němu už nedostala, protože si ho zabavil můj myslivec a prospal v něm skoro celou dovolenou! Hlavně, že se mu v té blbosti dobře odpočívalo! :-)
Příště si pořídím růžový a určitě se ho ani nedotkne! :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaké trofeje se vám líbí nejvíc?

Paroží 26.1% (6)
Vycpaný pták 0% (0)
Vycpaný divočák 0% (0)
Zbraně divočáka 65.2% (15)
Celá deka 8.7% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama