Tímto blogem se snažím s nadsázkou vypořádat s různými situacemi, které při soužití s myslivcem nastaly.

Klobouk

19. února 2018 v 9:00 | Vaše zelená manželka
Můj myslivec měl narozeniny. Přemýšlela jsem, co mu dát za dárek. Přímo existenciálně potřeboval nový myslivecký klobouk. Ten jeho už byl starý, ošoupaný a hlavně rozbitý. Jenže copak můžu bez manžela nějaký koupit, aby mu seděl dobře na hlavě a zárověň se mu líbil?
Vypravila jsem se ke známému, který provozuje myslivecký obchůdek. Jen jsem vešla do dveří obchodu, známý se zarazil a zbledl.
"Vy si jdete pro ten klobouk?" zeptal se mě opatrně a já chvíli přemýšlela, jestli známý oplývá nějakými jasnovideckými schopnostmi.
"Manžel skutečně potřebuje nový klobouk," odpověděla jsem nejistě, "ale já ho přece vybrat nemůžu. Myslela jsem, jestli byste mi nedal poukázku na nákup..."
Prodavači se viditelně ulevilo: "Samozřejmě," a už hledal poukázku. "Já se bál, že si jdete pro ten klobouk. Váš manžel se tu totiž minulý týden v kloboucích přehraboval a jeden si vybral. Říkal, že se pro něj určitě stavíte. Ale někam ho tu tak důkladně schoval, že jsem ho doteď nenašel."
Konečně jsem celou situaci pochopila. "Jen mi dejte tu poukázku," smála jsem se. "A až přijde můj manžel, ať si ten klobouk u vás najde! A ne že ho necháte odejít bez klobouku! Potřebuje ho jako sůl!"
A tak získal můj muž nový krásný klobouk.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jakého máte psa?

slídiče 17% (9)
ohaře 41.5% (22)
barváře 5.7% (3)
honiče 9.4% (5)
norníka 26.4% (14)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama