Tímto blogem se snažím s nadsázkou vypořádat s různými situacemi, které při soužití s myslivcem nastaly.

Vysněná smrt

8. října 2018 v 9:00 | Vaše zelená manželka
Mého zeleného chlapa uchvátili medvědi! Volně žijícího medvěda v přírodě nikdy neviděl, ale myslí si, že to jsou úžasná zvířata. Pokud běží v televizi nějaký pořad o napadnutí člověka medvědem, dívá se, komentuje ho a nakonec prohlásí, že napadení medvědem musí být krásná adrenalinová smrt.
Ještě že se v naší honitbě zatím medvědi nevyskytují. To bych se taky mohla brzy stát mysliveckou vdovou.
Jednou mi můj myslivec líčil, že existuje takový zvláštní lovecký výlet na Aljašku. To vás vysadí u jakési chaty, kde máte zázemí, dají vám GPS, luk a šípy a za tři dny vás zase vyzvednou. Během těch tří dnů máte slovit medvěda. GPS udává vaši polohu, takže za ty tři dny najdou vás, vás se sloveným medvědem, vás ve vážném stavu po napadení medvědem, nebo kousky z vás v živém medvědovi. A cena toho zájezdu? Tolik bych za vlastní téměř jistou smrt nikdy nedala!
Na druhou stranu...jestli mě jednou můj manželský život s myslivcem omrzí, může tento zájezd vypadat jako ideální dárek k manželovým narozeninám. Takový zájezd se přece jen tváří levněji než kdejaký rozvod a chlap by měl nakonec skvělý adrenalinový zážitek se splněným přáním - vysněná smrt s medvědem! Nevinný
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co vy a kančí...?

Se šípkovou! 57.1% (4)
Se zelím! 42.9% (3)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama